Wiksa

Użytkownik
 • Zawartość

  8
 • Posts on chatbox

  7
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

5 Neutral
 1. Wasze "ulubione żarty i "suchary"

  Co robi dzik w zamku??? Penetruje lochy.
 2. [Zapraszam] Pasje lub marzenia #Nr 4

  A tak poważnie, kocham samochody, zwłaszcza te starsze - to też moja praca., kocham muzykę - mam ok. 2500 płyt, staram się też tworzyć jakieś synthopopowe brzmienia w stylu Johna Mousa czy Kavinskiego. Czasem coś napiszę. Lubię też do was strzelać moi drodzy. : >
 3. [Zapraszam] Pasje lub marzenia #Nr 4

  "Oślepiać ludzi różnych - to moje hobby"
 4. Czyn jeździsz ?

  O, temat dla mnie. : D Moje prywatne: Prelude III 2.0 1990r - na specjalne okazje BMW e36 325 sedan 1992r - Dupowóz Pajero I 2.4 long 1989r - Bardziej praktyczny dupowóz Probe 2.2 Turbo 1991r - w sumie niepotrzebny do niczego ale to cholernie fajna fura Datsun Sunny coupe 1.3 1983r - rozebrany na kawałki, in progress Suzuki Baleno 1.6 przygotowane na wrak race Rieju Tango 90ccm - Do skakania po krzakach Oprócz tego zajmuje się zawodowo kupnem i sprzedażą samochodów, zazwyczaj mam ich około 20szt na stanie - tak do 10k mniej więcej, a najlepiej jak najtańsze. Głównie niemieckie i japońskie auta, e36 i stare Civiki to moja specjalność. Miałem w życiu około 300 samochodów, przede wszystkim lata 80 i 90. Także forumowicze - jeśli szukacie taniej i fajnej fury to zapraszam. 8) https://autonomia.otomoto.pl/ https://www.facebook.com/AutohandelAutonomia/ I mała galeria:
 5. Noże vs VIP

  Super!
 6. [Zapraszam] Administracja vs gracze #Nr 1

  Klasyk. : D Powiedzcie jak wg. was jest z powrotem resp TT. Kilka razy dostałem bana za resp, podczas kiedy wyszedłem z niego w moment, a później wróciłem się kiedy ct robiło nam plecy np. Oprócz tego, to uważam że działacie świetnie i jest to chyba najlepiej ogarnięty serwer z jakim miałem do czynienia.
 7. Noże vs VIP

  Po wejściu na serwer mając menu noży, nie mam menu VIPa, niby pierdoła, ale fajnie by było gdyby tak się nie działo. Pozdro!
 8. Elo

  Jakiś czas z wami gram, to mogę i tutaj się przywitać. Pozdro.