Literat

Junior Administrator
 • Zawartość

  35
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana Literat w dniu 20 Grudzień 2017

Użytkownicy przyznają Literat punkty reputacji!

Reputacja

12 Good

8 obserwujących

Ostatnie wizyty

172 wyświetleń profilu
 1. Wiadomość wygenerowana automatycznie. Ten temat został zamknięty. Powód: Zostałeś odrzucony! Spróbuj później. Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie. Z pozdrowieniami, Administracja HitMeAgain.pl (m)
 2. Niestety, poprzez liczne skargi(wyłącznie o brak kultury i puszczanie muzyki) na serwerze oraz zachowanie wskazujące na max 13lat(brak uargumentowania, opanowania...i brak możliwości dogadania się (wtrącasz się w zdanie innym i nie pozwalasz dokończyć komuś wyrazić swojej opinii) muszę odrzucić podanie. Wiem, że miałeś admina na jednym z serwerów tej sieci, sprawdzałeś się jako osoba kontrolująca sposób gry osób podejrzanych o wspomagacze. Jednak że względu na Twoje zachowanie czytaj.brak opanowania podanie zostanie odrzucone. Jeśli zaczniesz podchodzić poważnie do tematu i bezstronnie(co ostatnio się nie zdarza) złóż ponownie podanie , a zostanie rozpatrzone ponownie. Pragnę podziękować Tobie za dotychczasowe zasługi ( bo pomagałeś, czemu zaprzeczyć nie mogę). Jeśli będziesz miał jakieś problemy(podejrzenia w sposobie gry, lub inne uwagi-zachęcam do pisania na serwerze, lub forum. Dziękuję jeszcze raz za współpracę.
 3. FFA

  Wszystko zależy od właścicieli sieci. Osobiście jestem na TAK-powody: Brak serwera FFA Rozbudowa sieci Możliwość rekrutacji adminów, po których wiemy czego się spodziewać To na tyle z mojej strony 😊😉
 4. Wiadomość wygenerowana automatycznie. Ten temat został zamknięty. Powód: Zostałeś odrzucony! Spróbuj później. Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie. Z pozdrowieniami, Administracja HitMeAgain.pl (m)
 5. Niestety nie masz steama, więc to od razu musi zostać odrzucone. Poznaj forum, bądź aktywny(również na serwerze) i pomyślimy. Jak na razie muszę odrzucić podanie. Możesz je napisać ponownie, ale dopiero po nadrobieniu powyższych rzeczy. Pozdrawiam Literat
 6. Wiadomość wygenerowana automatycznie. Ten temat został zamknięty. Powód: Zostałeś przyjęty! Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie. Z pozdrowieniami, Administracja HitMeAgain.pl (m)
 7. Spełniasz wszystkie kryteria. Z mojej strony nie ma uwag w żadnej kwestii. Miłej współpracy 😉
 8. Wiadomość wygenerowana automatycznie. Ten temat został zamknięty. Powód: Zostałeś odrzucony! Spróbuj później. Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie. Z pozdrowieniami, Administracja HitMeAgain.pl (m)
 9. Nie spełniasz wymagań. Zakup Stefan z grą, udzielają się na forum i popraw aktywność.
 10. Wywiad z .4drianna. ~ L3CH POZnan*!

  @^^Nestle_♥ Dobra robota, wiedziałem, że w końcu i Ją pomęczysz pytaniami... @.4drianna. ~ L3CH POZnan* Miło było czytać odpowiedzi, jednak nie były One wyczerpujące...może to i dobrze, bo nuta tajemniczości zachęca do dalszych konwersacji... Pozdrawiam Literat
 11. Wiadomość wygenerowana automatycznie. Ten temat został zamknięty. Powód: Zostałeś przyjęty! Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie. Z pozdrowieniami, Administracja HitMeAgain.pl (m)
 12. Nie widzę żadnych przeciwwskazań, abyś posiadał taką rangę na serwerze. +Składka +Mikro +Wiek +Kultura +Aktywność
 13. Wiadomość wygenerowana automatycznie. Ten temat został zamknięty. Powód: Zostałeś przyjęty! Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie. Z pozdrowieniami, Administracja HitMeAgain.pl (m)
 14. Każdy użytkownik spełniający wymagania zasługuje na szansę.... Z powyższych wypowiedzi wynika, że ludzie Cię znają i nie widzą przeciwwskazań. A zatem dostajesz szansę i mam nadzieję, że z niej skorzystasz. Pozdrawiam i życzę miłej gry.
 15. Wiadomość wygenerowana automatycznie. Ten temat został zamknięty. Powód: Zostałeś przyjęty! Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie. Z pozdrowieniami, Administracja HitMeAgain.pl (m)