Rekomendowane odpowiedzi

Nick z Serwera : Mvciek
Steam ID + link do Konta Steam : STEAM_0:1:166251349http://steamcommunity.com/id/Mvciekxd/
Staż gry : No troszeczkę będzie :D
Sprawny Mikrofon : Afkors
Składka : Afkors
Nick na stronie sklepu: Mvciek
Czas spędzony na Serwerze  ( link do gametrackera):  https://www.gametracker.com/player/Mvciek/145.239.236.244:27015/
Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS : Ojj duże.. ;D
Znajomość Komend AMXX w skali od 1 do 10: Na chwile obecną to jakieś 8, do 9.
Dlaczego chcesz zostać adminem na serwerze : Ponieważ chce pomóc w łapaniu ludzi, którzy mają żółte kropki na ekranach. Do tego chce być nadludziem!!!
Przeczytałeś regulaminy? : Afkors.
Kontakt : Steam, forum.

• Sad 1
By ^^Nestle_♥,

Popraw tytuł swojego tematu i styl calego Twojego podania. W innym przypadku zostanie z miejsca odrzucone.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na nie

- podanie na odwal

- nazwa tematu 

Minutes Played: 2309 < to nie jest dużo 

- zglaszaj na u@

następnym razem włóż trochę wysiłku do tego podania, i jak dajesz nazwę tematu to najlepiej [PODANIE] Nick i myślę że odrazu będzie lepiej, ale każdy ma prawo do głosu nie każdy ma swoje zdanie,  I oczekuje od cb normalnej odpowiedzi Tak czy nie jak od dorosłego człowieka :) moim zdaniem to podanie jest banalne ^^

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

JA SIĘ NIE ZGADZAM xD  SĄ LUDZIE, KTÓRZY GRAJĄ DOBRZE, ALE TEN TO NA BANK ODPALONY, TYLKO DOBRZE SIĘ UKRYWA xD POZA TYM ULTRA SZYBKIM PRZEMIESZCZANIEM SIĘ PO MAPIE, TO NIE MAM NIC DO ZARZUCENIA.  GRACZ JAK KAŻDY INNY, TYLKO TEN ODPALONY xD  A tak na poważnie, to nigdy nie słyszałem na mikro i znam tylko z tego, że przeciwko niemu grac się nie chce :P Na serwerze widzę od niedawna, a gram tutaj dużo ;) jeśli ktoś w ogóle bierze moje zdanie pod uwagę, to ja bym jeszcze poczekał z decyzją. Sam osobiście bym rezygnował z gry na serwerze widząc ten nick codziennie po pracy, bo nie da się grać z nim xD

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

na bezczela wczoraj czitowałeś przez długi czas a teraz składasz podanie o admina 

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Wylaczcie podwojny skok vipom i juz nie bedzie tak pomykal z drugiej strony gosc w pelni wykorzystuje mozliwosci dane przez ustawienia serwera, to sie ceni

btw po powrocie woocasha do zywych chyba kwestia haksow ogarniana jest na biezaca wiec pozostaje pytanie czy potrzebny jest kolejny admin

Maciek to nie jest zdanie na nie zebys tego nie odebral do siebie, czekam na plakat :D

Edytowane przez vale

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z takiego podania tylko na NIE.

Może i coś tam ogarniasz ale podanie przedstawia Ciebie jakim jesteś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na NIE. Poniżej przedstawiam argumenty.

- Nie odpowiednia nazwa tematu - bez ładu i składu, bez należytej staranności - a to po części zdradza Twoją osobę, to jaki jesteś

- Brak dokładnych informacji, np. staż gry (co mamy przez to rozumieć? Miesiąc? Rok? Każdy widzi to inaczej ,dopóki nie poda się jasno określonych i klarownych szczegółów) 

- Bywa mało poważny w kontekście piśmienniczym podczas grania - przynajmniej takie odniosłam wrażenie, więc czy spełni się w roli admina? 

- Irytuje graczy, ponieważ większość uważa, że jest "odpalony" 

- Częste bany - ssy

Stwierdzam, iż jeżeli ma zostać adminem to powinien bardziej wykazać się i udowodnić, że zasługuje oraz ,że jest godny posady admina.  

Pozdrawiam :) 

• Like 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Takie pytanko - KTO CIĘ NAMAWIAŁ? :P

Osobiście jestem na NIE
- staż gry to nie wszystko, ale w Naszej sieci - grasz od niedawna, a już wielu graczy na Ciebie narzeka,
- niepoważne podejście do tematu (podania) - do innych również "\_____________/ - tu się wypłacz",
-
brak konkretnych informacji - wiele osób może to odebrać jako niekonsekwentne podejście do roli administratora,
- bez urazy, ale nie jesteś osobą budzącą zaufania,
- wielokrotnie byłeś banowany -ssy,

PS. Piszesz podanie o administratora by nim zostać czy zapewnić sobie immunitet w grze? :)

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po 1 nie zastosowałeś się do tego o czym wspomniała Nestle  w notatce.

Po 2  jesteś tu z nami od niedawna a to trochę za mało by ubiegać się o admina serwera, poza tym Twoja kultura też pozostawia wiele do życzenia.

Podanie napisane od niechcenia, nikt Cię do tego nie zmusza.

Więcej aktywności zarówno na serwerze jak i forum, więcej kultury aby administracja nie musiała Cię upominać.

Spróbuj innym razem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiadomość wygenerowana automatycznie. 

Ten temat został zamknięty.
 Powód: Zostałeś odrzucony! 

Spróbuj później.

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a  moderator  lub administrator rozpatrzy go ponownie. 

Z pozdrowieniami,
Administracja HitMeAgain.pl (m)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.