^^Nestle_♥

zamknięty Wywiad z .4drianna. ~ L3CH POZnan*!

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam do czytania, delektowania i na koniec oceniania mojego wywiadu! :D

Moją zdobyczą okazała się bardzo młoda, piękna, utalentowana, przyszła reprezentantka Polski w piłce nożnej  @.4drianna. ~ L3CH POZnan*

Miłego czytania! 

^^Nestle_Król3wn4: Witam Cię bardzo serdecznie, dziękuję, że znalazłaś troszkę czasu i zgodziłaś się na ten wywiad :)

.4drianna. ~ L3CH POZnan*: Witam Cię również bardzo serdecznie. Bez intensywnego rozmyślania stwierdziłam, że to całkiem fajna sprawa, dlatego zgodziłam się, tym samym jest mi niezmiernie miło oraz cieszę się z tego powodu :)

^^Nestle_Król3wn4: Mi również jest bardzo miło. Na początek powiedz nam kilka słów o sobie. :)

.4drianna. ~ L3CH POZnan*: Na imię mam Adrianna, lat 20. Sympatyczna, uczciwa, pomocna, wrażliwa, a przede wszystkim lubię się dużo śmiać, ale dobrze wiem, kiedy zachować powagę. W życiu staram się dążyć do perfekcji - skromnie mówiąc. Obecnie dokształcam się w kierunku - organizator imprez ślubnych i konferencyjnych. Następnie w niedalekiej przyszłości mam także zamiar edukować się w kierunku - wizaż i stylizacja. Praca? Raz tu raz tam, hehe. Co więcej? Od kilku miesięcy trenuję cheerleaderstwo w moim ukochanym klubie, czyli Lechu Poznań. Od urodzenia mieszkam w jakże urokliwym Poznaniu obdarzonym wieloma niesamowitymi krajobrazami.

^^Nestle_Król3wn4: Miło Cię poznać Adrianno. :) jak to się mówi 'lepiej się śmiać niż płakać' i oby tak dalej, bo uśmiechem można wyrazić bardzo wiele! Ciężko jest organizować takie imprezy ?

.4drianna. ~ L3CH POZnan*: Dziękuję :) Tak , to prawda. Uśmiech w życiu to podstawa. Czy ciężko? Wiesz, to jest tak ,że jeżeli coś się lubi robić to przychodzi z łatwością w osiągnięciu wyznaczonych przez nas celów, ale trzeba wykazać się przy tym zaangażowaniem i ambicją.

^^Nestle_Król3wn4: wizaż i stylizacja-dlaczego taka nagła zmiana i akurat ten kierunek?

.4drianna. ~ L3CH POZnan*: Dlaczego? To jest pewne zabezpieczenie ,gdyby nie wyszło mi w zawodzie organizatora. Drugim powodem jest ,iż bliskie mi osoby mówią, że mam duszę artysty - zgadzam się z nimi. Chciałabym malować na twarzach ludzi uśmiech, że tak to nazwę, a to sprawiałoby mi dużą przyjemność :)

^^Nestle_Król3wn4: No to ambitnie, dobrze zaplanowane :)) Oooo...to już wiem do kogo się zgłosić! musimy być w kontakcie, hahaha. Cheerleaderka? Taka wygimnastykowana jesteś, czy po prostu chcesz w ten sposób reprezentować klub i być jego maskotką?

.4drianna. ~ L3CH POZnan*: Koniecznie, haha. Czy wygimnastykowana? Zbyt dużo powiedziane. Chcę przede wszystkim spełniać się w tym ze względu na to ,że darzę wielką miłością ten klub i chcę z nim być związana, poza tym kocham piłkę nożną. Kiedyś dużo grywałam, ale musiałam zrezygnować z powodu dużej ilości materiału w szkole, ale możliwe ,że kiedyś ponownie zacznę grać. Z pasji można zrezygnować ,ale pasja nigdy nie zrezygnuje z ciebie - tak to sobie tłumaczę.

^^Nestle_Król3wn4: święte słowa! nic tylko brać z Ciebie przykład. :) Oby szybko udało Ci się powrócić na murawę i mam nadzieję, że kiedyś w telewizji Cię zobaczymy. Poznań- jest coś może ciekawego do zwiedzania? może zaprosisz nas kiedyś?

.4drianna. ~ L3CH POZnan*: Ojej, dziękuję, jest mi przeogromnie miło :) Hmm... Dużo by tu opowiadać, ale postaram się w skrócie ,co najbardziej polecam zwiedzić. Otóż po pierwsze to Stadion Inea obowiązkowo, na których Lech rozgrywa mecze. Emocje nie do opisania. To trzeba przeżyć. Po drugie polecam Palmiarnię Poznańską - miałam tam sesję zdjęciową, zdjęcia wyszły super, prócz tego klimat niesamowity. A po trzecie polecam tereny Jeziora Maltańskiego. Tam nie da się nudzić. Znajduję się tam tor saneczkowy, park linowy, a na dobitkę w pobliżu znajdują się termy Maltańskie , które również bardzo gorąco polecam. Każdy znajdzie coś dla siebie.

.4drianna. ~ L3CH POZnan*: Także zapraszam Was bardzo serdecznie :)

^^Nestle_Król3wn4: Na pewno skorzystamy z zaproszenia! Ja to w sumie mam rodzine pod Poznaniem (Opalenica) i nie tylko tam, więc obeznane tereny. Czy masz może jakiegoś pupilka w domu?

.4drianna. ~ L3CH POZnan*: Tak, kotka. Wabi się Punia. Ma już 3 lata. Ogólnie to wolę koty bardziej od psów, może dlatego ,że mają ten "pazur" , który ja lubię, haha :)

^^Nestle_Król3wn4: hahah, jaki właściciel, taki kot. :D Trochę takie prywatne pytanie. Masz może jakąś swoją drugą połówkę, która Cię wspiera w dążeniu do wyznaczonych sobie celów?

.4drianna. ~ L3CH POZnan*: haha, dokładnie :D Co do pytania wyżej - tak , mam. Czy mnie wspiera? Tak, na każdym kroku czuję ,że mam Jego wsparcie i mogę liczyć na Niego niezależnie od sytuacji mimo ,że mieszkamy od siebie troszkę sporo, ale to nie jest przeszkodą, szczególnie gdy jest coś nam pisane, czyli szczęście... ,bo to jedyna wartość, która się mnoży, jeśli się ją dzieli - to mi powtarzał nie raz, aż do dziś. Wiele mu zawdzięczam. Zważywszy, że cenię swą prywatność tylko tyle mogę powiedzieć na ten temat.

^^Nestle_Król3wn4: No to, życzę szczęścia i wytrwałości. :) Zdradź nam, czy masz rodzeństwo?

.4drianna. ~ L3CH POZnan*: Bardzo dziękuję, miło z Twojej strony :) Tak, mam rodzeństwo - siostrę i dwóch przyrodnich braci. Niestety jestem najstarsza, haha. Ale to nic, bo liczy się to , że w przyszłości na pewno będę mogła liczyć na ich wsparcie oraz pomoc.

^^Nestle_Król3wn4: Ważne, żeby dało radę się dogadać. Też mam rodzeństwo i jestem akurat najmłodsza, ale na wsparcie tak jak wspominasz, zawsze można liczyć :) Jakie są Twoje słabe i mocne strony?

.4drianna. ~ L3CH POZnan*: Lubię sobie często powtarzać - jestem silna w swojej słabości, tak więc jakie one są? Moją słabością jest odmówienie komuś pomocy, szczególnie wtedy, gdy o nią prosi, bo ile dajemy od siebie tyle do nas wraca. Na tą chwilę jestem w stanie tylko tyle powiedzieć w tejże kwestii.

^^Nestle_Król3wn4: Kto jest dla Ciebie autorytetem i dlaczego właśnie ta osoba ?

.4drianna. ~ L3CH POZnan*: Moim autorytetem jest moja Babcia, której zawdzięczam to, kim jestem teraz. Zastępowała oraz zastępuje mi mamę ,aż do teraz. Nie chcę zbyt wiele mówić o tym, ponieważ jest to dla mnie dość delikatna sprawa zahaczająca również o moją prywatność.

^^Nestle_Król3wn4: Rozumiem. Przechodźmy do dalszych pytań. Jakiej słuchasz muzyki? Masz jakąś ulubioną piosenkę, zespół, którą możesz się z nami podzielić?

.4drianna. ~ L3CH POZnan*: Słucham każdej po trochu. Od Bacha do Palucha - może wydawać się to dziwne ,ale poważnie, haha. Najbardziej lubię słuchać naszych polskich raperów, takich jak np. Paluch, Quebonafide, Smolasty, Bedoes, PlanBe i wiele... wiele innych. Pozwolę poprzeć się cytatem: "Cudze chwalicie, swego nie znacie" , hehe. A z zagranicznych lubię najbardziej słuchać wykonów Ariany Grande. Ulubiona piosenka? Ta, z którą związane mam miłe wspomnienia,czyli Kamil Bednarek - Talizman :)

^^Nestle_Król3wn4: Chyba faktycznie się dogadamy, haha :)Jakie oglądasz filmy, bo na pewno oglądasz :D Masz ulubiony gatunek filmowy ? Ulubionego aktora? Może polecisz nam jakiś film?

.4drianna. ~ L3CH POZnan*: Pewnie ,że dogadamy, haha :) O jejku, hmm... Lubię oglądać horrory, pomimo że połowy filmu nie widzę przez zakrywanie sobie oczu i mówienie, że był mało przerażający, hahaha. W każdym razie zawsze to jakiś dreszczyk emocji, hehe :) Moim ulubionym aktorem jest... i teraz uwaga ,bo na pewno nikogo nie zaskoczę tym, że jest nim słynny i jakże wybitny - Johnny Depp. Jakie filmy mogę polecić? Szybcy i wściekli 8, Jeździec znikąd, Pianista, Chłopiec w pasiastej piżamie.

.4drianna. ~ L3CH POZnan*: I jeszcze polecam film biograficzny Ronaldo

^^Nestle_Król3wn4: Mnie i tak nie przebijesz, bo ja te 'straszne sceny' bynajmniej tam gdzie jest taka 'straszna muzyka w tle' wyłączam dźwięki, hahah. Bardzo znany i dobry aktor. Dziękujemy i na pewno w wolnym czasie obejrzy się te filmy jeżeli nie będzie pomysłów.  Przejdźmy do pytań dotyczących twojej gry, Jak zaczęła się twoja przygoda z cs'em?

.4drianna. ~ L3CH POZnan*: Moja przygoda z cs'em rozpoczęła się około 3-4 lata temu. Zachęcili mnie do grania moi koledzy z czasów szkolnych i nie żałuję. Cs pozwala mi wyładować się, zrelaksować, porzucić wszelkie złości, hehe. To przede wszystkim świetna zabawa. Można tam poznać wiele fajnych, przesympatycznych ludzi, np. takich jak Ty i cała reszta, których już poznałam :)

^^Nestle_Król3wn4: Bardzo mi miło :) Teraz sławne słowa też są 'Cs łączy ludzi'- prawdziwe oraz życiowe raczej. :)) Skąd pomysł na taki nick w grze?

.4drianna. ~ L3CH POZnan*: O! Jakże by inaczej, hehe :) Co do nick'ów to zawsze mam problem ,aby wymyślić jakikolwiek, ale pomyślałam sobie... "kurczę, przecież tak bardzo kocham piłkarski klub, szczególnie taki jeden, jakim jest Lech Poznań" , a żeby też dorzucić odrobinę oryginalności połączyłam to ze swoim imieniem... i te śmieszne "pokemońskie" znaczki, z których już wyrosłam, ale cóż... haha :D

^^Nestle_Król3wn4: Bardzo skomplikowany nie jest, ale gratulację za pomysłowość. :D Jak do nas trafiłaś?

.4drianna. ~ L3CH POZnan*: A dziękuję dziękuje, hehe :D Do Was trafiłam całkiem przypadkiem poprzez wyszukiwanie serwerów i po prostu spodobało mi się ,więc stwierdziłam ,że zostaję na dłużej i tak jestem z Wami do dziś - z czego się bardzo cieszę :)

^^Nestle_Król3wn4: Super! Bardzo się cieszymy, że jesteś tu z nami^^ Co sądzisz o atmosferze na naszym forum?

.4drianna. ~ L3CH POZnan*: Nie mam żadnych zastrzeżeń ani nic z tych rzeczy ,co do atmosfery panującej na forum. Wszyscy są dla siebie ciepli, serdeczni, kulturalni i z chęcią oferują pomoc w razie jakikolwiek problemów. Jest "bombowo" , haha :D

^^Nestle_Król3wn4: No to bardzo się cieszę, że Ci się u nas podoba. Zmieniłabyś coś na naszych serwerach? czegoś Ci brakuje?

.4drianna. ~ L3CH POZnan*: Tak, a mianowicie podczas zmiany zdjęcia profilowego często bywa niewyraźne, bądź też trudno uchwycić by odpowiednio wyglądało , ale to taki drobny szczegół. A tak jest wszystko w jak największym porządku :)

^^Nestle_Król3wn4: Postaramy się to naprawić! :)Co sądzisz o administracji?

.4drianna. ~ L3CH POZnan*: Konkretni, zorganizowani, pomocni, odpowiedzialni, sympatyczni - krótko i na temat.

^^Nestle_Król3wn4: Miłe słowa, dziękujemy. Masz ochotę kogoś pozdrowić?

.4drianna. ~ L3CH POZnan*: Oczywiście ,że tak. Pozdrawiam całą administrację oraz graczy ,którzy regularnie odwiedzają serwery HitMeAgain :)

^^Nestle_Król3wn4: Dziękuje Ci osobiście za pozdrowienia i również pozdrawiam. :D Dziękuje Ci ślicznie za poświęcenie mi 'troszkę' (3h41min) czasu, bardzo miło było.

.4drianna. ~ L3CH POZnan*: Również ślicznie Ci dziękuję. Uważam, że było warto poświęcić Twój i mój cenny czas na ten wywiad :)

^^Nestle_Król3wn4: Czasu nigdy za wiele! ;P Miłego wieczorku, do usłyszenia

 

Pozdrawiam, ^^Nestle_Krol3wn4

  • Like 4
  • Thanks 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no - elegansio :)

Co więcej mogę powiedzieć - nic bo się wyda xD

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 @^^Nestle_♥ 

Dobra robota, wiedziałem, że w końcu i Ją pomęczysz pytaniami... ;) 

@.4drianna. ~ L3CH POZnan* 

Miło było czytać odpowiedzi, jednak nie były One wyczerpujące...może to i dobrze, bo nuta tajemniczości zachęca do dalszych konwersacji... :) 

Pozdrawiam

Literat 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawy wywiad. Dobrze, ze kibicujesz Kolejorzowi ;) Kawal dobrej roboty dziewczyny!

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.