Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, MASZCZERANO napisał:

No to słuchaj..brawo znalazłeś definicje..pięknie a teraz podejdz do lustra i zobacz jak taka dziewczyna wyglada :) hehe.Dobra gosciu bo beke mam z ciebie taka a musze cos wazniejszego zrobic niz sie tu uzerac z toba ale doceniam fakt ze znalazles informacje o sobie w necie .hejaaa :D

Widzę w lustrze tylko Ciebie :) Znalazłem tylko po to, byś się dowiedział i zaczął używać poprawnie słów a jak nie znasz ich znaczenia to proszę Cię nie używaj :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@szantu ty już też odpuść, wdając się w takie konwersacje zniżasz się umysłowo do tego samego poziomu co kolega @MASZCZERANO

Nie wiem po co jeszcze piszecie te wypociny oboje pogarszacie sobie sytuacje, poczekajmy ze spokojem na h@ i sprawa się wyjaśni i wtedy będzie finał tej komedii

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@wwesoly nie wiem czy wiesz ale sam sie teraz wdajesz w tą "kłotnie" jeszcze mnie obrażając ty :) takze sam nie wiesz co piszesz i może jednak ty ten regulamin jeszcze raz przeczytaj. a poziom umysłowy wy we dwoch widze nawet nawet ,możecie nawzajem tu dowodzic .haha elo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, MASZCZERANO napisał:

@wwesoly nie wiem czy wiesz ale sam sie teraz wdajesz w tą "kłotnie" jeszcze mnie obrażając ty :) takze sam nie wiesz co piszesz i może jednak ty ten regulamin jeszcze raz przeczytaj. a poziom umysłowy wy we dwoch widze nawet nawet ,możecie nawzajem tu dowodzic .haha elo

Szkoda mi czasu aby odpowiadać na twoje prowokacje, siema 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Koledzy nawoluje do zachowania kultury i wstrzymania dyskusji do momentu wypowiedzi Opiekuna Adminow badz samych Wlascicieli.

Takowa dyskusja nie ma sensu i do niczego nie porwadzi. 

Uprzejmie prosze sie do tego ustosunkowac.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Temat zostaje zamknięty z powodu spamu aż do wyjaśnienia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

[*EZ]Admirał Mimo wszystko pamiętaj o kulturze.

Maszczerano widzę, że również nie pozostajesz dłużny...takie zachowanie(mimo prowokacji) nie powinno mieć miejsca(chodzi o wyzwiska i wulgaryzmy).

Szanty... Co do Ciebie wiele pozostaje do życzenia... W poprzedniej skardze dostałeś ostatnie ostrzeżenie. Będąc słownym tym razem nie mam wyboru. Twoje zachowanie nie odpowiada wymaganiom na admina, zatem ranga admina musi zostać odebrana.

Co do innych wypowiadających się w temacie-wypowiedź bez argumentów będzie nagradzana warnem, lub blokadą na forum(zgodnie z regulaminem). 

[*EZ*] Admiral oraz Neli- widzę, że reagujecie na to co się dzieje na serwerze. W szczególności co do tej drugiej osoby muszę przyznać, że właśnie takiej reakcji oczekuję od admina. Kultura na najwyższym poziomie, zachowanie również. Takich ludzi nam potrzeba! Dziękuję za postawę i pozdrawiam. 😊

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.