Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym znowu zgłosic jednego z administratorów to już przechodzi ludzie pojecie ile razy mozna pisac jedno i to samo.... Głównie chodzi o to ze gramy wszyscy i Tygrys caly czas cos gada przez micro ciagle jak sie nie drze to cos innego, dlatego go upomniałem i powiedzialem, ze jakby ktorys z normalnych graczy tak przez micro gadał ciagle darł sie i nie wiadomo  co jeszcze to by dostał bana... Tygrys odrazu zaczął mnie wyzywac od szczeniaków jedynym moim słowem jakie bylo w jego strone to "ściśnij tam" i to tyle oczywiscie dostalem bana nie wiem na ile ani dokladnie za co.. Czy ktos moze w koncu zrobic porządek z ta administracja czy oni wiecznie beda sie czuli bezkarni? Maja jakies wieksze prawa niz my gracze? Nie raz widziałem jak ktos sie darł przez micro to ban automatycznie a jak ktorys z Administratorów (chodzi teraz o tygrysa) to nie mozna go upomniec bo co? Bo bana sie dostanie? Zaraz za mowienie ogólne na serwerze bedzie ban a administracja jak byla bedzie taka sama ... Dziekuje i pozdrawiam jeszcze raz  :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

teraz pewnie bedzie komentarz typu ze wszedzie szukam problemu tylko akurat to nie ja go szukam tylko głownie administracja xD jakos z graczem FaraD, Mucha xD nie mam z nimi problemów :D

• Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Kwestie banow mozna sprawdzic tutaj:

http://hitmeagain.pl/amxbans/ban_list.php

z tego co widze to Tygrys dal 30 minut za obraze. Czy takowa miala miejsce?

Zawsze mozna rozpisac demko i wszystko będzie jasne i klarowne wzgledem tego co bylo mowione / pisane.

Oczywiscie czekamy tez na wypowiedz admina banujacego. 

Pan i Wladca my tez ze soba nie zyjemy najlepiej jednakze takiego zachowania jak Ty opisales to akurat nienawidze i potępiam 🤔

Edytowane przez Neli
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla Ciebie obraza slowo "scisnij tam" ? Jak tak to tygrys powinien dostac za to ze nazwał mnie szczeniakiem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Neli jezeli rozpiszesz demko to stawiam ci browarka moja miła bo głosu z mikra nie zapisuje tylko przebieg gry jak rowniez to zostanie napisane ;)  @Pan I Wladca to nie o to chodzi ze znowu masz jakis problem tylko do adminow tylko o to ze to chodzi o ta kwestie gdzie to admin ma dawac przyklad a nie pokazywac innym ze wolno tak robic bo przeciez on robi to ja tez moge trzymam grabe rowno z toba mordeczko 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hm.. kiedys spotkalam sie z serwerem gdzie na demku byl glos z mikro. Skoro u Nas nie ma to trudno. Jednakze mozna sprawdzic kto co pisal. A to rowniez istotne i wazne Muhaa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@KochamYamuche! no bo Ty jestes normalny z Toba problemow nie mam tak jak z wieloma innymi graczami... Ale to juz jest jakas porażka jemu wolna a normalny gracz co? Ma siedziec cicho?

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi