Rekomendowane odpowiedzi

Nick z Serwera : Chuck Norris
Steam ID   :  STEAM_0:1:426678688 0 00:20 32 0

Link do Konta Steam : http://steamcommunity.com/profiles/76561198813623105/

Staż gry : Dokładnie nie wiem . Grałem jak miałem z 14 lat około 2 lata grałem . Teraz gram 5 miesięcy po długiej przerwie . 

Sprawny Mikrofon : tak 
Składka : tak 
Nick na stronie sklepu: Chuck Norris
Czas spędzony na Serwerze  ( link do gametrackera): Nie mogę znaleźć 

Ile czasu możesz poświęcić na serwerze : od 3 do 8 godzin 
Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS : Miałem kiedyś serwer   :) CS THEND  gdzieś na Facebook'u jest strona na dowód . W google też powinno coś być .

Znajomość Komend AMXX w skali od 1 do 10:   5 może 6 szybko sobie przypomnę. Wystarczy że przeczytam z dwa razy komendy.

Dlaczego chcesz zostać adminem na serwerze :  Chcę zostać adminem ponieważ widzę co się dzieje na serwerze . Brak szacunku między graczami . Czego bardzo nie lubię . Sam byłem poniżany jak wszedłem na serwer po długim czasie . Często bywa że nie ma admina a szczególnie w nocy . (często gram w nocy) A w nocy graja różni ludzie . Wiadomo jakie obowiązki ma admin . Ja teraz nie mam żadnych obowiązków ponieważ miałem wypadek i z nudów zacząłem grać . Więc chętnie zająłbym się pilnowaniem serwera . Gdy wróci wszystko w moim prywatnym życiu do normy prawdopodobnie odejdę . Jeżeli moje podanie zostanie odrzucone nie będę płakał .  Gdy podanie zostanie przyjęte będę sumiennie spełniał obowiązki . Chętnie będę służył pomocą da graczy . 

Przeczytałeś regulaminy? : TAK
Kontakt : Facebook , SMS , Gołębie Pocztowe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
24 minuty temu, chuck norris napisał:

Nick z Serwera : Chuck Norris
Steam ID   :  STEAM_0:1:426678688 0 00:20 32 0

Link do Konta Steam : http://steamcommunity.com/profiles/76561198813623105/

Staż gry : Dokładnie nie wiem . Grałem jak miałem z 14 lat około 2 lata grałem . Teraz gram 5 miesięcy po długiej przerwie . 

Sprawny Mikrofon : tak 
Składka : tak 
Nick na stronie sklepu: Chuck Norris
Czas spędzony na Serwerze  ( link do gametrackera): Nie mogę znaleźć 

Ile czasu możesz poświęcić na serwerze : od 3 do 8 godzin 
Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS : Miałem kiedyś serwer   :) CS THEND  gdzieś na Facebook'u jest strona na dowód . W google też powinno coś być .

Znajomość Komend AMXX w skali od 1 do 10:   5 może 6 szybko sobie przypomnę. Wystarczy że przeczytam z dwa razy komendy.

Dlaczego chcesz zostać adminem na serwerze :  Chcę zostać adminem ponieważ widzę co się dzieje na serwerze . Brak szacunku między graczami . Czego bardzo nie lubię . Sam byłem poniżany jak wszedłem na serwer po długim czasie . Często bywa że nie ma admina a szczególnie w nocy . (często gram w nocy) A w nocy graja różni ludzie . Wiadomo jakie obowiązki ma admin . Ja teraz nie mam żadnych obowiązków ponieważ miałem wypadek i z nudów zacząłem grać . Więc chętnie zająłbym się pilnowaniem serwera . Gdy wróci wszystko w moim prywatnym życiu do normy prawdopodobnie odejdę . Jeżeli moje podanie zostanie odrzucone nie będę płakał .  Gdy podanie zostanie przyjęte będę sumiennie spełniał obowiązki . Chętnie będę służył pomocą da graczy . 

Przeczytałeś regulaminy? : TAK
Kontakt : Facebook , SMS , Gołębie Pocztowe.

chyba to ty :) https://www.gametracker.com/player/Chuck Norris/145.239.236.244:27015/

By Literat,

Wypowiedź nie zawiera 3 argumentów, a Jej treść nie wskazuje na twoje zdanie co do pełnienia funkcji admina przez osobę ubiegającą się o nią.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na Nie

Mało aktywność daj się poznać :)

Co do podania postarales się ale to i tak mało pograj więcej daj się poznać A będę na tak

By Literat,

W wypowiedzi używamy minimum 3 argumentów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, [*EZ*] Admiral napisał:

Jestem na Nie

Mało aktywność daj się poznać :)

Co do podania postarales się ale to i tak mało pograj więcej daj się poznać A będę na tak

Rozumiem . Co do aktywności 5 miesiecy to duzo moim zdanie . Chuck Norris jes bardzo znany :P

By Literat,

Wypowiedź we własnym podaniu to złamanie regulaminu. Przeczytaj go jeszcze raz. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, chuck norris napisał:

Rozumiem . Co do aktywności 5 miesiecy to duzo moim zdanie . Chuck Norris jes bardzo znany :P

Nie wypowiadamy się w swoim podaniu :)

By Literat,

Wypowiedź nie zawiera 3 argumentów, a Jej treść nie wskazuje na Twoje zdanie co do pełnienia funkcji admina przez osobę ubiegającą się o nią. Od upomnień graczy jest osoba posiadająca rangę moderatora( lub wyższą).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmm. Nie kojarzę Cię w ogóle. 

Jestem na NIE.

• Like 1
By Literat,

W wypowiedzi używamy minimum 3 argumentów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Osobiście jestem na NIE.

Gram na Only dd2#2 od ponad 7msc i Ciebie widziałem tam maximum z 5 razy, lecz nie słyszałem ani razu...

Daj się poznać, popracuj nad aktywnością na serwerze oraz forum, przekonaj nas, iż zasługujesz na funkcję admina.
To nie jest tak, że potrzeba nam adminów - potrzeba nam osób z manierami, nie zmanierowanych (dlatego musimy Cię poznać) :)

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na NIE

- znany większości użytkowników sieci od niedawna
- przeciętna znajomość komend AMXX
- niepełne podanie (brak informacji o czasie spędzonym w grze)
- na podstawie gametracker'a: https://www.gametracker.com/player/Chuck Norris/145.239.236.244:27015/   bardzo niska frekwencja w grze - 261minut

Podsumowując stwierdzam, iż ukryłeś przed Nami swoją bardzo niską aktywność w życiu serwera -  co to jest 261 minut? 
Wykaż się bardziej, a zapewne wielu z Nas zmieni swe zdanie.

Pozdrawiam

.4drianna. ~ L3CH POZnan* 

Edytowane przez .4drianna. ~ L3CH POZnan*
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi