WooCash

Jak wrzucić ss'y ? [Poradnik].

Rekomendowane odpowiedzi

Zostałeś zbanowany z powodem "Wstaw foty HitMeAgain.pl", a kompletnie nie wiesz jak pozbyć się tego bana ?

 

Jest to idealny poradnik dla ciebie. Przeczytaj go całego, przeanalizuj dokładnie każdy punkt, a bez problemu wrzucisz screeny zrobione przez admina ;).

 

 


Więc zaczynajmy!

 
 
1. Ssy znajdują się w folderze "cstrike" twoim zdaniem będzie upewnić się gdzie masz zainstalowanego cs'a. Folder cstrike znajduję się w głównym folderze gry. Wygląda to tak :
 
Folder.png
 
 
2. Klikamy w pokazany wyżej folder i szukamy 5 screenów wykonanych przez admina.
 
5screenow.png
 
U mnie wygląda to w takim formacie gdyż mam Windowsa 10 nie pamiętam w jakim formacie zapisze na windows 7, ale tak czy siak bez różnicy. - Jeżeli po wbiciu w folder "cstrike" nie możecie odszukać screenów, to w takim wypadku skorzystajcie z opcji "Przeszukaj" w prawym górnym rogu. Wystarczy, że wpiszecie nazwę mapę na której dostaliście screeny i bez problemu odnajdziecie 5 plików.
 
 
 
3. Teraz czas na spakowanie ssów w format WinRar. Jest to tak naprawdę najprostsza czynność z całego poradnika. Zaznaczamy myszką wszystkie 5 ssów po czym klikamy prawy przycisk myszy.
Wygląda to tak :
 
archiwum.png
 
 
Klikamy w "Dodaj do archiwum" po czym zatwierdzamy to przyciskiem "OK".


ok.png


 
Po spakowaniu naszym oczom ukarze się 1 plik w którym znajdują się nasze ssy. Domyślna nazwa tego pliku, to przeważnie "cstrike".

 

 
4. Następnym krokiem będzie wrzucenie naszych ssów na darmowy hosting plików zippyshare.com w tym celu w przeglądarkę wklejamy podaną stronę po czym klikamy w przycisk "BROWSE", a następnie wybieramy nasze ssy do wrzucenia na stronę. Wygląda to tak :
dodane.png
 
 
 
Trzeba odczekać przeważnie kilkadziesiąt sekund na wrzucenie, więc odczekujemy dłuższą chwilkę. Po załadowaniu pliku naszym oczom ukaże się link do naszych ssów. Kopiujemy go po czym dalszy krok pokaże w następnym punkcie.
 
Wygląda to tak po załadowaniu : 
 
done.png
 
5. Ostatnim krokiem będzie wrzucenie naszych ssów na forum HitMeAgain.pl
 
Aby było łatwiej wytłumaczę również gdzie się udać w tym celu.
 
Udajemy się tutaj : http://hitmeagain.pl/forum/forum/29-wrzuć-screeny/ , a następnie klikamy w "Napisz nowy temat". Wzór zostanie dodany automatycznie do tematu, a waszym zadaniem jest go tylko uzupełnić i wrzucić link do screenów.
 
 
Reszta jest już bardzo prosta. Wystarczy spokojnie poczekać na sprawdzenie tematu ;).
 
 
 
 

 

 

 

 

Poradnik by Krip. Zakaz kopiowania bez mojej zgody na inne fora!.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.