Skocz do zawartości

Na forum są nieinwazyjne reklamy więc jak możesz wyłącz na forum adblocka :) zawsze jakiś grosz wpadnie

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:Agnieszka`Nadira
Staż na forum:  2 - 3 lata
Doświadczenie:  Nigdy wcześniej nie miałam okazji zostać redaktorem w wirtualnym świecie, aczkolwiek chciałabym spróbować swoich sił, choćby na próbę.  W życiu prywatnym natomiast miałam okazję być opiekunem redaktorów w Gazecie Pomorskiej oraz przeprowadzano ze  mną  wiele wywiadów. Śmiało powiem :"Wiem z czym to się je!" 
Link do przykładowego wywiadu:  Niestety takowego nie posiadam, lecz można obejrzeć ze  mną wywiad, do którego link podeślę w wiadomości prywatnej w razie konieczności. 
Coś o sobie: Lubie stawiać sobie poprzeczkę dość wysoko, wtedy wiem że ilekroć coś pójdzie nie po mojej myśli - dałam z siebie wszystko,a dać mogę jeszcze więcej. 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Dodalas 2 razy ten sam temat.

Bez przykladowego wywiadu będzie ci ciężko dostać redaktora. Doświadczenie masz, ale musisz nam to pokazać.

Jestem neutral ;)

Edytowane przez Mateuszek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Mateuszek. napisał:

Dodalas 2 razy ten sam temat.

Bez przykladowego wywiadu będzie ci ciężko dostać redaktora. Doświadczenie masz, ale musisz nam to pokazać.

Jestem neutral ;)

Jasne, więc proszę o wskazówki jak miałby wyglądać przykładowy wywiad oraz z kim mam go przeprowadzić i co najważniejsze: na jaki temat ?

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No więc tak, w podaniu znajdują się  wymagania więc proszę się do nich stosować składając takowe podanie. :)

Proszę przeprowadzić krótki wywiad z dowolną osobą na sieci, która zgodzi się wziąć w nim udział. 

Pomoc znajdziesz z moim wywiadzie, tylko przypominam, że ma być to krótsza forma! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi