Skocz do zawartości

Na forum są nieinwazyjne reklamy więc jak możesz wyłącz na forum adblocka :) zawsze jakiś grosz wpadnie

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Mr.GoodGamer
Serwer:HitMeAgain.pl OnlyDD2 4fun
Powód bana:opengl32 detected
Data i godzina zdarzenia: 16.04.2018 - 21:18:04
Mapa: Dust2
Opis sytuacji: Wszedłem sobie zagrać pod wieczór jak zawsze spokojnie, a tu nagle coś się stało że wyskoczyło okienko BANNED pomyślałem przez chwilę to jakiś błąd odczekam chwile znów wchodzę i nic. Spojrzałem do konsoli patrzę a tu jakieś opengl32! wpsiałem w necie co to dokładnie jest potem mnie zamurowało bo ja nigdy tego ścierwa bym nie ruszył nawet przez myśl by mi nie przyszło. Nie jestem zdolny do cheatowania i gram już od dawna i każdy może potwierdzić że bez cheatów daję sobie 100% radę proszę o wyjaśnienie dla mnie to jest rzecz niepojęta nigdy nie czitowałem :( nie chiałbym się rostać z serwerem ponieważ gram juuuż od Dawna i mam miłe wspomnienia.  nie mam Screena nie mam DeMO bo patrzałem czy coś ujeło nic nie ma jestem po prostu w szoku o co tu chodzi.  proszę o wyjaśnienie i baczne rozpatrzenie mojej prośby z góry pozdrawiam. mam na serwerze pełno kolegów co potwierdzi moje zachowanie jest nie naganne a co do tego jestem bardzo przeciwko cheaterom. stale o tym myśle o co chodzi z tym bannem? kurcze o co tu chodzi!! proszę pomóżcie. życzę miłego wieczoru
Wycinek z konsoli:

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie.
[AMXBans] Zbanowany Nick: Mr.GoodGamer
[AMXBans] Powod: 'OpenGL32 Detected'
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.HitMeAgain.pl
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_1:0:449535893'
[AMXBans] Twoje IP: '78.10.204.51'
[AMXBans] ===============================================

Link demka z HLTV (znajdziesz je w tabelce) : BRAK :( BRAK :( 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"OpenGL32 Detected" - jest to ban nadany z automatu przez serwer który wykrył na Twoim komputerze niedozwolone przez serwer oprogramowanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale jak jeżeli ja nie nie miałem żadnego tego programu o co tutaj Chodzi, ja nigdy nie czitowalem a do tego jestem dobry w te gierki że bardzo dobrze mi Idzie bez tego.  Nwm wgl co mam powiedzieć jestem w totalnym szoku.  Nie miałem nic z tym do czynienia,  spytaj Cię się jak gram.  I mi nie są potrzebne te śmieci.  Prosiłbym bardzo serdecznie o UnBana gram już od dłuższego czasu i nie miałbym zamiaru tego używać proszę dajcie mi jedną jedyną szansę.   Cenię waszą sieć bardzo naprawdę mi zależy dajcie tą jedną szansę. Z góry dziękuję z wyrazami szacunku i proszę o rozważanie prośby. :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@MystiC co myślisz o kredycie zaufania? - następnej szansy nie będzie :)

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sorry ze sie wypowiem . Znam ta osobe z serwera i dobrze gra gralem z nim kilka dni i patrzalalem na owego gracza i nie widzialem zadnej spalonej akcji u tej osoby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@MystiC mnie zdegraduje, ale daję Ci kredyt zaufania, jeśli podobna sytuacja zaistnieje to nie ma "zlituj" :)
PS. Decyzję argumentuję Twoimi wypowiedziami oraz wypowiedzią @K4mil ;)

Pozdrawiam
FaraD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
odbanowany.png

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami,
Administracja HitMeAgain.pl (m)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.