Skocz do zawartości

Na forum są nieinwazyjne reklamy więc jak możesz wyłącz na forum adblocka :) zawsze jakiś grosz wpadnie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imię: Emilian
2. Wiek: 18
3. Kontakt: steam,  forum,  gg
4. Ile dziennie czasu poświęcasz na przebywaniu na forum ?: jestem codziennie rano południe wieczór noc :D
5. Posty (min.300): nie posiadam ale nadrobie nie chce bez sensu nabijać. 
6. Czas online na forum (min. 4dni): Jest
7. Jakie masz doświadczenie w moderowaniu ?: dobre pełniłem już ta funkcję nie raz i nie było na mnie skarg. 
8. Dlaczego chcesz zostać u Nas moderatorem ?: Forum się rozwija małymi krokami jestem znany i lubiany nie było ze mną nigdy problemów czy tu czy na innym forum, myślę ze następną parą rąk się przyda do pomocy,  jestem czlowiekiem pomocnym i kulturalny nigdy nie odmowie pomocy. 
9. Coś o swojej osobie (oczekujemy rozbudowanej wypowiedzi): Jestem człowiekiem sympatycznym,  miłym nie ma ze mną problemów lubię sobie pozartowac ale są tego jakieś granice, jestem również pomocny jeżeli ktoś pomocy potrzebuje wtedy próbuje pomóc w końcu pomoc do nas wraca, nigdy nie odmowie pomocy komuś jak ktoś mi :)
10. Akceptujesz wymagania ?: TAK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na nie.

1) Nie spełniasz wymagań.

2) Na to stanowisko potrzeba osoby odpowiedzialnej i sumiennej, Ty natomiast nie radzisz sobie w pełni z obowiązkami UBT już raz pokazałeś swój lekceważący stosunek co do swoich obowiązków a gdzie tu mówić o tak ważnej funkcji.

3) Uważam że w chwili obecnej 1 moderator w zupełności wystarczy, nie ma Nas aż tak dużo na forum by było potrzeba więcej osób na to stanowisko.

4) Kilka osób już się na Ciebie skarżyło odkąd zacząłeś pełnić funkcję UBT twierdząc że się wywyższasz, nie potrzeba nam osoby która uważa się za lepszą od innych.

5) Dodając posty sprawdź najpierw co napisałeś, robisz masę literówek na co moderator nie może sobie pozwolić.

Jeśli chodzi o mnie uważam że nie nadajesz się na pełnienie tak ważnej funkcji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trochę mnie zamurowało osobiście bo ledwo spełniasz jedna funkcje potem wpychasz się na drugą posiadasz aktualnie 2 stanowiska gdzie musisz tam spędzić trochę czasu.

po 1 na forum znajduje się mało osób aby zaistniała potrzeba na 2 moderatora

po 2 z tego co widziałem Mystic oraz Literat razem wspólnie współpracują i oboje pełniął tą funckję przy czym Literat ma więcej obowiązków 

po 3 z wcześniejszego podpisku mystica faktycznie nr 4 zgadzam się z tym ja też miałem pare skarg osobiście na priv forum gg lub ts na ciebie, ponieważ nie każdy lubi donosić to poprostu mówili o tym, żeby to sprawdzić 

po 4 zastanów się kim chcesz być wkoncu na tym forum czy adminem dd2 czy ubteam czy moderatorem bo skaczesz po tym w lewo i w prawo 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, odnośnie tematu i ja się wypowiem po namowie innych...

Po pierwsze, co zostało już wymienione przez użytkowników wyżej- lekceważysz swoje obowiązki, na co nie możemy sobie pozwolić.

Po drugie- jak na razie wszystko jest poukładane, nie ma żadnych skarg i co najważniejsze- zawsze w razie potrzeby odpowiadamy w błyskawicznym tempie.

Trzecim argumentem będzie zbyt mała aktywność na forum. Najpierw oswój się z tematami, staraj się wypowiadać w różnych tematach.

Co do skarg, to owszem- trochę ich było, ale każdy ma prawo popełnić błąd.

Nikogo nie skreślam, ale po konsultacji z administracją muszę odrzucić Twoje podanie. 

Pozdrawiam

Literat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiadomość wygenerowana automatycznie. 

Ten temat został zamknięty.
 Powód: Zostałeś odrzucony! 

Spróbuj później.

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a  moderator  lub administrator rozpatrzy go ponownie. 

Z pozdrowieniami,
Administracja HitMeAgain.pl (m)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.